ناب رمان
دانلود رمان | دانلود رمان عاشقانه |nabroman | رمان
ناب رمان
دانلود رمان دنیا پس از دنیا | moon shine

دانلود رمان دنیا پس از دنیا از ناب رمان

دانلود رمان دنیا پس از دنیا

دانلود رمان دنیا پس از دنیا

خلاصه رمان:

با مرگ ناگهانی دنیا زندگی چهار نفر تحت تاثیر قرار میگیره.اول مریم دوست صمیمی دنیا دوم محمد عشقش سوم خواستگارش جاوید و نفر آخر داریوش برادرش… داریوش که مقصر اصلی مرگ خواهرش را محمد میداند با همدستی جاوید، مریم خواهر محمد را میدزدند تا تقاص مرگ خواهرش را از او بگیرند.قربانی اصلی مریم است که باید تمام مشقات و خودخواهی ها و نفرت های داریوش را به تنهایی تحمل کند . شرط زنده ماندن محمد ، اقامت همیشگی مریم پیش داریوش است بدون اینکه خبر زنده بودنش را به گوش برادرش برساند . ماه ها میگذرد تا اینکه….

قسمتی از رمان دنیا پس از دنیا نوشته moon shine:

کابوس تمام لحظه هام شده بود …تاریکی و ترس . فقط صدای التماسهام رو میشنیدم و چشمای به خون نشسته اون مردو که هر لحظه به هم نزدیک و نزدیک تر میشد . فقط التماس میکردم.

– تو رو خدا… بهم رحم کن … من که کاری نکردم… با آبروم بازی نکن ، تو رو  خدا به قرآن قسم …و اون هر لحظه نزدیک و نزدیک تر میشد و قلب من از شدن ترس و اضطراب داشت از تو سینم در میومد.خیس عرق شده بودم. خدایا کمکم کن. کمکم کن. نجاتم بده. من توی آتیش میسوختم و داد میزدم خدایا کمکم کن….

از خواب پریدم …. دوباره همون کابوس همیشگی تموم نشدنی …. با اینکه بهتر شده بودم ولی بدونم هنوز خورد و خاک شیر بود . دوباره ذهنم رفت به اون روز. چشمامو باز کردم . توی یک اتاق دوازده متری … روی یک تحت زهوار در رفته ام  که از صدای جیر جیرش گوشام کر میشد… هنوز سرگیجه دارم. خدایا من کجام؟؟؟

  • اشتراک گذاری
لینک های دانلود
  • 2148 روز پيش
  • admin
آرشیو نویسندگان
تبلیغات متنی
درباره سایت
ناب رمان نامی آشنا برای علاقه مندان به خواندن رمان و کتاب، بعید است علاقه مند به خواندن رمان باشید و حداقل یک بار به ناب رمان سر نزده باشید بیش از 4000 رمان رایگان و فروشی در سایت بیانگر قدمت ما در این حوزه می باشد
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به " ناب رمان " بوده و هر گونه کپی برداری ممنوع میباشد!
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.